








| Kód produktu: | UWNL0D00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 28,438 € |
| Cena bez DPH: | 23,503 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 205x290 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 370 mm |
| Šířka: | 245 mm |
| Hloubka: | 255 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 23,503 € | 28,438 € | ||
| 5 + | 22,313 € | 26,999 € | ||
| 10 + | 21,124 € | 25,560 € | ||
| 25 + | 20,221 € | 24,468 € |
Dřevěný Nature Line mini Áčkový stojánek na stůl s černou popisovatelnou tabulkou - tmavě hnědá
Stojánek na Váš recepční, obchodní, či barový pult, nebo na stůl v restauraci. Designový prvek určený pro popisování křídovými popisovači.
| Cena bez DPH: | 132,691 € |
| Cena s DPH | 160,556 € |
| Cena bez DPH: | 10,172 € |
| Cena s DPH | 12,308 € |
| Cena bez DPH: | 65,628 € |
| Cena s DPH | 79,409 € |
| Cena bez DPH: | 10,172 € |
| Cena s DPH | 12,308 € |
| Cena bez DPH: | 80,476 € |
| Cena s DPH | 97,376 € |
| Cena bez DPH: | 4,307 € |
| Cena s DPH | 5,211 € |
| Cena bez DPH: | 81,788 € |
| Cena s DPH | 98,964 € |
| Cena bez DPH: | 33,880 € |
| Cena s DPH | 40,995 € |
| Cena bez DPH: | 77,358 € |
| Cena s DPH | 93,604 € |
| Cena bez DPH: | 8,162 € |
| Cena s DPH | 9,877 € |
| Cena bez DPH: | 41,017 € |
| Cena s DPH | 49,631 € |
| Cena bez DPH: | 3,692 € |
| Cena s DPH | 4,467 € |