









| Kód produktu: | ZPCHFLB68x140 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 657,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 196,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 106 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,7 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 620x1140 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Typ zadní stěny: | Magnetická |
| Barva: | Světle hnědá |
| Výška: | 1340 mm |
| Šířka: | 680 mm |
| Hloubka: | 640 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 196,00 Kč | 2 657,16 Kč | ||
| 5 + | 2 087,00 Kč | 2 525,27 Kč | ||
| 10 + | 1 977,00 Kč | 2 392,17 Kč | ||
| 20 + | 1 889,00 Kč | 2 285,69 Kč |
Dřevěný poutač s křídovou černou tabulí 620x1140 mm - Světle hnědé
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní prostory, nebo ven do zákrytu, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 343,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 625,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 573,00 Kč |
| Cena s DPH | 693,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 516,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 254,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 998,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 000,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 210,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 293,00 Kč |
| Cena s DPH | 354,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 051,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 693,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 048,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 999,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 890,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 286,90 Kč |