









| Kód produktu: | ZPCHFLB68x140 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 109,034 € |
| Cena bez DPH: | 90,111 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 172 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,7 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 620x1140 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Typ zadní stěny: | Magnetická |
| Barva: | Světle hnědá |
| Výška: | 1340 mm |
| Šířka: | 680 mm |
| Hloubka: | 640 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 90,111 € | 109,034 € | ||
| 5 + | 85,638 € | 103,622 € | ||
| 10 + | 81,124 € | 98,160 € | ||
| 20 + | 77,513 € | 93,791 € |
Dřevěný poutač s křídovou černou tabulí 620x1140 mm - Světle hnědé
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní prostory, nebo ven do zákrytu, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 12,023 € |
| Cena s DPH | 14,548 € |
| Cena bez DPH: | 116,496 € |
| Cena s DPH | 140,960 € |
| Cena bez DPH: | 251,457 € |
| Cena s DPH | 304,263 € |
| Cena bez DPH: | 23,513 € |
| Cena s DPH | 28,450 € |
| Cena bez DPH: | 98,277 € |
| Cena s DPH | 118,915 € |
| Cena bez DPH: | 46,368 € |
| Cena s DPH | 56,106 € |
| Cena bez DPH: | 13,870 € |
| Cena s DPH | 16,782 € |
| Cena bez DPH: | 41,034 € |
| Cena s DPH | 49,651 € |
| Cena bez DPH: | 51,005 € |
| Cena s DPH | 61,716 € |
| Cena bez DPH: | 16,537 € |
| Cena s DPH | 20,009 € |
| Cena bez DPH: | 80,509 € |
| Cena s DPH | 97,416 € |
| Cena bez DPH: | 76,652 € |
| Cena s DPH | 92,748 € |