











| Kód produktu: | ZPCHFBL68x140 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 657,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 196,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 67 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,7 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 620x1140 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Typ zadní stěny: | Magnetická |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1340 mm |
| Šířka: | 680 mm |
| Hloubka: | 640 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 196,00 Kč | 2 657,16 Kč | ||
| 5 + | 2 087,00 Kč | 2 525,27 Kč | ||
| 10 + | 1 977,00 Kč | 2 392,17 Kč | ||
| 20 + | 1 889,00 Kč | 2 285,69 Kč |
Dřevěný poutač s křídovou černou tabulí 620x1140 mm - Černé
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní prostory, nebo ven do zákrytu, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 1 442,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 744,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 470,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 618,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 886,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 282,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 712,00 Kč |
| Cena s DPH | 861,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 620,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 960,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 197,00 Kč |
| Cena s DPH | 238,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 300,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 993,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 380,00 Kč |
| Cena s DPH | 16 189,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |