









| Kód produktu: | UWNL0N00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 614,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 508,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 205x290 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Světle hnědá |
| Výška: | 370 mm |
| Šířka: | 245 mm |
| Hloubka: | 255 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 508,00 Kč | 614,68 Kč | ||
| 5 + | 483,00 Kč | 584,43 Kč | ||
| 10 + | 457,00 Kč | 552,97 Kč | ||
| 25 + | 437,00 Kč | 528,77 Kč |
Dřevěný Nature Line mini Áčkový stojánek na stůl s černou popisovatelnou tabulkou - přírodní
Stojánek na Váš recepční, obchodní, či barový pult, nebo na stůl v restauraci. Designový prvek určený pro popisování křídovými popisovači.
| Cena bez DPH: | 2 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 657,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 363,00 Kč |
| Cena s DPH | 439,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 737,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 101,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 272,00 Kč |
| Cena s DPH | 329,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 293,00 Kč |
| Cena s DPH | 354,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 488,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 010,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 243,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 504,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,00 Kč |
| Cena s DPH | 108,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 144,00 Kč |
| Cena s DPH | 174,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 888,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,00 Kč |
| Cena s DPH | 408,98 Kč |