









| Kód produktu: | UWNL0N00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 25,233 € |
| Cena bez DPH: | 20,854 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 205x290 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Světle hnědá |
| Výška: | 370 mm |
| Šířka: | 245 mm |
| Hloubka: | 255 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 20,854 € | 25,233 € | ||
| 5 + | 19,828 € | 23,991 € | ||
| 10 + | 18,760 € | 22,700 € | ||
| 25 + | 17,939 € | 21,706 € |
Dřevěný Nature Line mini Áčkový stojánek na stůl s černou popisovatelnou tabulkou - přírodní
Stojánek na Váš recepční, obchodní, či barový pult, nebo na stůl v restauraci. Designový prvek určený pro popisování křídovými popisovači.
| Cena bez DPH: | 98,317 € |
| Cena s DPH | 118,963 € |
| Cena bez DPH: | 19,089 € |
| Cena s DPH | 23,097 € |
| Cena bez DPH: | 23,522 € |
| Cena s DPH | 28,462 € |
| Cena bez DPH: | 103,530 € |
| Cena s DPH | 125,272 € |
| Cena bez DPH: | 4,310 € |
| Cena s DPH | 5,216 € |
| Cena bez DPH: | 77,422 € |
| Cena s DPH | 93,681 € |
| Cena bez DPH: | 67,816 € |
| Cena s DPH | 82,057 € |
| Cena bez DPH: | 9,195 € |
| Cena s DPH | 11,126 € |
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |
| Cena bez DPH: | 103,530 € |
| Cena s DPH | 125,272 € |
| Cena bez DPH: | 31,199 € |
| Cena s DPH | 37,750 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,477 € |