









| Kód produktu: | UWNL0N00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 614,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 508,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 205x290 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva: | Světle hnědá |
| Výška: | 370 mm |
| Šířka: | 245 mm |
| Hloubka: | 255 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 508,00 Kč | 614,68 Kč | ||
| 5 + | 483,00 Kč | 584,43 Kč | ||
| 10 + | 457,00 Kč | 552,97 Kč | ||
| 25 + | 437,00 Kč | 528,77 Kč |
Dřevěný Nature Line mini Áčkový stojánek na stůl s černou popisovatelnou tabulkou - přírodní
Stojánek na Váš recepční, obchodní, či barový pult, nebo na stůl v restauraci. Designový prvek určený pro popisování křídovými popisovači.
| Cena bez DPH: | 105,00 Kč |
| Cena s DPH | 127,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 000,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 210,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 737,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 101,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,00 Kč |
| Cena s DPH | 50,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 712,00 Kč |
| Cena s DPH | 861,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 119,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,00 Kč |
| Cena s DPH | 78,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 848,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 026,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 237,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,00 Kč |
| Cena s DPH | 94,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 300,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 993,00 Kč |