







| Kód produktu: | UWTTCWD012 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 210,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 000,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,65 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 273x257 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva konstrukce: | Tmavě hnědá |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 356 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 000,00 Kč | 1 210,00 Kč | ||
| 5 + | 950,00 Kč | 1 149,50 Kč | ||
| 10 + | 900,00 Kč | 1 089,00 Kč | ||
| 25 + | 860,00 Kč | 1 040,60 Kč |
Dřevěný mini Áčkový stojan na stůl s bílou popisovatelnou tabulkou
Stojánek na Váš recepční, obchodní, či barový pult, nebo na stůl v restauraci. Designový prvek určený pro popisování křídovými popisovači.
| Cena bez DPH: | 2 839,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 435,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,00 Kč |
| Cena s DPH | 60,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 224,00 Kč |
| Cena s DPH | 271,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 999,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 051,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 890,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 286,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 995,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 413,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 224,00 Kč |
| Cena s DPH | 271,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 998,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 272,00 Kč |
| Cena s DPH | 329,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 65,00 Kč |
| Cena s DPH | 78,65 Kč |