







| Kód produktu: | UWTTCWD012 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 49,651 € |
| Cena bez DPH: | 41,034 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,65 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 273x257 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva konstrukce: | Tmavě hnědá |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 356 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 41,034 € | 49,651 € | ||
| 5 + | 38,982 € | 47,169 € | ||
| 10 + | 36,931 € | 44,686 € | ||
| 25 + | 35,289 € | 42,700 € |
Dřevěný mini Áčkový stojan na stůl s bílou popisovatelnou tabulkou
Stojánek na Váš recepční, obchodní, či barový pult, nebo na stůl v restauraci. Designový prvek určený pro popisování křídovými popisovači.
| Cena bez DPH: | 41,034 € |
| Cena s DPH | 49,651 € |
| Cena bez DPH: | 34,797 € |
| Cena s DPH | 42,104 € |
| Cena bez DPH: | 71,276 € |
| Cena s DPH | 86,244 € |
| Cena bez DPH: | 10,176 € |
| Cena s DPH | 12,314 € |
| Cena bez DPH: | 32,745 € |
| Cena s DPH | 39,622 € |
| Cena bez DPH: | 1,723 € |
| Cena s DPH | 2,085 € |
| Cena bez DPH: | 13,870 € |
| Cena s DPH | 16,782 € |
| Cena bez DPH: | 17,316 € |
| Cena s DPH | 20,953 € |
| Cena bez DPH: | 51,005 € |
| Cena s DPH | 61,716 € |
| Cena bez DPH: | 20,845 € |
| Cena s DPH | 25,223 € |
| Cena bez DPH: | 2,667 € |
| Cena s DPH | 3,227 € |
| Cena bez DPH: | 35,823 € |
| Cena s DPH | 43,346 € |