






| Kód produktu: | WTEEA1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 336,475 € |
| Cena bez DPH: | 278,079 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 56 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 15,4 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 543x826 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1120 mm |
| Šířka: | 624 mm |
| Hloubka: | 960 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 278,079 € | 336,475 € | ||
| 5 + | 264,163 € | 319,637 € | ||
| 10 + | 250,246 € | 302,798 € | ||
| 20 + | 239,122 € | 289,337 € |
Venkovní stojan Windtalker Excel Eco s rámy formátu A1 (594x841mm) s protivětrnou kovovou základnou, je vybaven nejnovější technologií uchycení se speciálním profilem bez ostrých hran.
Ideální poutač pro pěší zónu, či k čerpací stanici a podobně. Stabilní za každého počasí.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití.
| Cena bez DPH: | 6,568 € |
| Cena s DPH | 7,947 € |
| Cena bez DPH: | 22,044 € |
| Cena s DPH | 26,674 € |
| Cena bez DPH: | 16,338 € |
| Cena s DPH | 19,769 € |
| Cena bez DPH: | 355,131 € |
| Cena s DPH | 429,709 € |
| Cena bez DPH: | 453,695 € |
| Cena s DPH | 548,970 € |
| Cena bez DPH: | 122,660 € |
| Cena s DPH | 148,419 € |
| Cena bez DPH: | 349,836 € |
| Cena s DPH | 423,301 € |