















| Kód produktu: | UWCHPD0150 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 108,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 252 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,14 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 30 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Hloubka: | 48 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 90,00 Kč | 108,90 Kč | ||
| 10 + | 87,00 Kč | 105,27 Kč | ||
| 30 + | 84,00 Kč | 101,64 Kč | ||
| 50 + | 79,00 Kč | 95,59 Kč |
Držák na menu z bukového dřeva ve tvaru pyramidy o šířce 150 mm (A5) - Tmavě hnědý
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované se zaoblenými hranami, odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete kapsy na prospekty, nebo jiné tabulky do drážky
• Vhodné pro sítotisk: max. výška pro tisk je 25 mm
• Do drážky o hloubce 4,5 mm lze zakoupit akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku či vložit vlastní panel
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech 70 mm, 105 mm (A6) 150 mm (A5) a 210 mm (A4)
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, kaváren a barů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 35,00 Kč |
| Cena s DPH | 42,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 114,00 Kč |
| Cena s DPH | 137,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,00 Kč |
| Cena s DPH | 50,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 80,00 Kč |
| Cena s DPH | 96,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,00 Kč |
| Cena s DPH | 60,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 755,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 803,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 272,00 Kč |
| Cena s DPH | 329,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 199,00 Kč |
| Cena s DPH | 240,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 799,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 176,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,00 Kč |
| Cena s DPH | 108,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,00 Kč |
| Cena s DPH | 84,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 272,00 Kč |
| Cena s DPH | 329,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 363,00 Kč |
| Cena s DPH | 439,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 50,00 Kč |
| Cena s DPH | 60,50 Kč |