















| Kód produktu: | UWCHPD0150 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4,469 € |
| Cena bez DPH: | 3,693 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 252 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,14 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 30 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Hloubka: | 48 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3,693 € | 4,469 € | ||
| 10 + | 3,570 € | 4,320 € | ||
| 30 + | 3,447 € | 4,171 € | ||
| 50 + | 3,242 € | 3,922 € |
Držák na menu z bukového dřeva ve tvaru pyramidy o šířce 150 mm (A5) - Tmavě hnědý
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované se zaoblenými hranami, odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete kapsy na prospekty, nebo jiné tabulky do drážky
• Vhodné pro sítotisk: max. výška pro tisk je 25 mm
• Do drážky o hloubce 4,5 mm lze zakoupit akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku či vložit vlastní panel
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech 70 mm, 105 mm (A6) 150 mm (A5) a 210 mm (A4)
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, kaváren a barů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 1,436 € |
| Cena s DPH | 1,738 € |
| Cena bez DPH: | 4,678 € |
| Cena s DPH | 5,660 € |
| Cena bez DPH: | 1,723 € |
| Cena s DPH | 2,085 € |
| Cena bez DPH: | 14,280 € |
| Cena s DPH | 17,279 € |
| Cena bez DPH: | 11,284 € |
| Cena s DPH | 13,654 € |
| Cena bez DPH: | 5,704 € |
| Cena s DPH | 6,902 € |
| Cena bez DPH: | 10,176 € |
| Cena s DPH | 12,314 € |
| Cena bez DPH: | 2,872 € |
| Cena s DPH | 3,476 € |
| Cena bez DPH: | 13,131 € |
| Cena s DPH | 15,888 € |
| Cena bez DPH: | 3,693 € |
| Cena s DPH | 4,469 € |
| Cena bez DPH: | 41,034 € |
| Cena s DPH | 49,651 € |
| Cena bez DPH: | 21,420 € |
| Cena s DPH | 25,918 € |
| Cena bez DPH: | 14,280 € |
| Cena s DPH | 17,279 € |
| Cena bez DPH: | 3,283 € |
| Cena s DPH | 3,972 € |
| Cena bez DPH: | 4,309 € |
| Cena s DPH | 5,213 € |