




| Kód produktu: | TCHBBRA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 421,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 348,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 241 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 210x297 mm |
| Materiál: | Dřevo/Plast |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ne |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 317 mm |
| Šířka: | 260 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 348,00 Kč | 421,08 Kč | ||
| 10 + | 330,00 Kč | 399,30 Kč | ||
| 20 + | 313,00 Kč | 378,73 Kč | ||
| 50 + | 299,00 Kč | 361,79 Kč |
Oboustranný Dřevěný popisovatelný menu stojánek A4 z dubového dřeva barvy tmavě hnědá.
Barvené tvrdé dřevo s ochranným matným lakem a černým popisovatelným panelem z HPL laminátu.
Vysoce odolný materiál vůči povětrnostním vlivům. Vhodné pro umístění jak do interiéru tak i na venkovní užití. Možno popisovat křídovými fixami i klasickou křídou.
| Cena bez DPH: | 6 950,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 409,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 000,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 210,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 023,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 237,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 465,00 Kč |
| Cena s DPH | 562,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,00 Kč |
| Cena s DPH | 108,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 554,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 090,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 818,00 Kč |
| Cena s DPH | 989,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 522,00 Kč |
| Cena s DPH | 631,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Cena s DPH | 332,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,00 Kč |
| Cena s DPH | 555,39 Kč |