








| Kód produktu: | ZPESA1BL |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4 527,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 742,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 76 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 12,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1045 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 715 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 742,00 Kč | 4 527,82 Kč | ||
| 5 + | 3 555,00 Kč | 4 301,55 Kč | ||
| 10 + | 3 368,00 Kč | 4 075,28 Kč | ||
| 20 + | 3 218,00 Kč | 3 893,78 Kč |
Kovové áčko Elegant s rámem na plakát A1 v oboustranném provedení - Černé
Díky ochranné fóliové kapse s magnetickými páskami se výměna plakátu stává naprosto snadným procesem.
Otvor pro prst z vnitřní části stojanu umožňuje jednodužší otevření krytu plakátu.
Těžké ocelové nohy zajišťují pevnou stabilitu.
V nabídce tohoto produktu jsou varianty A1, B2 a B1
| Cena bez DPH: | 9 898,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 976,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 919,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 161,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 358,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 102,00 Kč |
| Cena s DPH | 123,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 387,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 678,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 308,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 422,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 605,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 152,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 853,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 082,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 828,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 631,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 361,00 Kč |
| Cena s DPH | 12 536,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 989,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 406,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 496,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 810,16 Kč |