








| Kód produktu: | ZPESA1BL |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 185,871 € |
| Cena bez DPH: | 153,612 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 98 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 12,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1045 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 715 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 153,612 € | 185,871 € | ||
| 5 + | 145,936 € | 176,583 € | ||
| 10 + | 138,259 € | 167,294 € | ||
| 20 + | 132,102 € | 159,843 € |
Kovové áčko Elegant s rámem na plakát A1 v oboustranném provedení - Černé
Díky ochranné fóliové kapse s magnetickými páskami se výměna plakátu stává naprosto snadným procesem.
Otvor pro prst z vnitřní části stojanu umožňuje jednodužší otevření krytu plakátu.
Těžké ocelové nohy zajišťují pevnou stabilitu.
V nabídce tohoto produktu jsou varianty A1, B2 a B1
| Cena bez DPH: | 106,938 € |
| Cena s DPH | 129,395 € |
| Cena bez DPH: | 239,080 € |
| Cena s DPH | 289,287 € |
| Cena bez DPH: | 50,616 € |
| Cena s DPH | 61,245 € |
| Cena bez DPH: | 269,458 € |
| Cena s DPH | 326,044 € |
| Cena bez DPH: | 14,286 € |
| Cena s DPH | 17,286 € |
| Cena bez DPH: | 124,754 € |
| Cena s DPH | 150,952 € |
| Cena bez DPH: | 35,016 € |
| Cena s DPH | 42,370 € |
| Cena bez DPH: | 45,690 € |
| Cena s DPH | 55,284 € |
| Cena bez DPH: | 121,018 € |
| Cena s DPH | 146,432 € |
| Cena bez DPH: | 79,146 € |
| Cena s DPH | 95,767 € |
| Cena bez DPH: | 81,814 € |
| Cena s DPH | 98,995 € |
| Cena bez DPH: | 140,394 € |
| Cena s DPH | 169,877 € |