





| Kód produktu: | UWDECD00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 487,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 403,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Šířka: | 300 mm |
| Hloubka: | 210 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 403,00 Kč | 487,63 Kč | ||
| 5 + | 382,00 Kč | 462,22 Kč | ||
| 10 + | 362,00 Kč | 438,02 Kč | ||
| 25 + | 346,00 Kč | 418,66 Kč |
Dřevěný skládací stojánek na stůl s černou popisovatelnou tabulkou
Stojánek na Váš recepční či barový pult, nebo na stůl v restauraci. Designový prvek určený pro popisování křídovými popisovači.
| Cena bez DPH: | 2 488,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 010,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 848,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 026,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 600,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 936,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,00 Kč |
| Cena s DPH | 84,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 66,00 Kč |
| Cena s DPH | 79,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 84,00 Kč |
| Cena s DPH | 101,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 114,00 Kč |
| Cena s DPH | 137,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 272,00 Kč |
| Cena s DPH | 329,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,00 Kč |
| Cena s DPH | 84,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 272,00 Kč |
| Cena s DPH | 329,12 Kč |