





| Kód produktu: | UWDECD00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 20,075 € |
| Cena bez DPH: | 16,591 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Šířka: | 300 mm |
| Hloubka: | 210 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 16,591 € | 20,075 € | ||
| 5 + | 15,727 € | 19,029 € | ||
| 10 + | 14,903 € | 18,033 € | ||
| 25 + | 14,245 € | 17,236 € |
Dřevěný skládací stojánek na stůl s černou popisovatelnou tabulkou
Stojánek na Váš recepční či barový pult, nebo na stůl v restauraci. Designový prvek určený pro popisování křídovými popisovači.
| Cena bez DPH: | 30,218 € |
| Cena s DPH | 36,564 € |
| Cena bez DPH: | 90,408 € |
| Cena s DPH | 109,393 € |
| Cena bez DPH: | 129,848 € |
| Cena s DPH | 157,116 € |
| Cena bez DPH: | 32,853 € |
| Cena s DPH | 39,752 € |
| Cena bez DPH: | 10,210 € |
| Cena s DPH | 12,354 € |
| Cena bez DPH: | 14,327 € |
| Cena s DPH | 17,336 € |
| Cena bez DPH: | 89,543 € |
| Cena s DPH | 108,347 € |
| Cena bez DPH: | 0,988 € |
| Cena s DPH | 1,196 € |
| Cena bez DPH: | 19,144 € |
| Cena s DPH | 23,164 € |
| Cena bez DPH: | 34,006 € |
| Cena s DPH | 41,147 € |
| Cena bez DPH: | 95,430 € |
| Cena s DPH | 115,471 € |
| Cena bez DPH: | 135,858 € |
| Cena s DPH | 164,389 € |