







| Kód produktu: | UWDEPN0010 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 510,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 422,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,27 kg |
| Specifikace: | Bez tabule |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 403 mm |
| Šířka: | 180 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 422,00 Kč | 510,62 Kč | ||
| 5 + | 401,00 Kč | 485,21 Kč | ||
| 10 + | 380,00 Kč | 459,80 Kč | ||
| 25 + | 363,00 Kč | 439,23 Kč |
Dřevěný opěrný stojánek na stůl pro umístění tabulí - Desktop Easel
Opěrný stojánek na pult s nastavitelnou zadní podpěrou pro dosažení správného úhlu pohledu
| Cena bez DPH: | 65,00 Kč |
| Cena s DPH | 78,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 35,00 Kč |
| Cena s DPH | 42,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 237,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 114,00 Kč |
| Cena s DPH | 137,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 84,00 Kč |
| Cena s DPH | 101,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 42,00 Kč |
| Cena s DPH | 50,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 008,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 429,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 573,00 Kč |
| Cena s DPH | 693,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 300,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 993,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 873,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 056,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 848,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 026,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 408,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 703,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 754,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 122,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 235,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 914,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 868,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 260,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 999,46 Kč |