







| Kód produktu: | UWDEPN0010 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 20,953 € |
| Cena bez DPH: | 17,316 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,27 kg |
| Specifikace: | Bez tabule |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 403 mm |
| Šířka: | 180 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 17,316 € | 20,953 € | ||
| 5 + | 16,455 € | 19,910 € | ||
| 10 + | 15,593 € | 18,867 € | ||
| 25 + | 14,895 € | 18,023 € |
Dřevěný opěrný stojánek na stůl pro umístění tabulí - Desktop Easel
Opěrný stojánek na pult s nastavitelnou zadní podpěrou pro dosažení správného úhlu pohledu
| Cena bez DPH: | 2,667 € |
| Cena s DPH | 3,227 € |
| Cena bez DPH: | 1,436 € |
| Cena s DPH | 1,738 € |
| Cena bez DPH: | 8,043 € |
| Cena s DPH | 9,732 € |
| Cena bez DPH: | 4,678 € |
| Cena s DPH | 5,660 € |
| Cena bez DPH: | 3,447 € |
| Cena s DPH | 4,171 € |
| Cena bez DPH: | 1,723 € |
| Cena s DPH | 2,085 € |
| Cena bez DPH: | 66,721 € |
| Cena s DPH | 80,733 € |
| Cena bez DPH: | 57,776 € |
| Cena s DPH | 69,909 € |
| Cena bez DPH: | 67,788 € |
| Cena s DPH | 82,024 € |
| Cena bez DPH: | 24,005 € |
| Cena s DPH | 29,046 € |
| Cena bez DPH: | 225,154 € |
| Cena s DPH | 272,436 € |
| Cena bez DPH: | 56,914 € |
| Cena s DPH | 68,866 € |
| Cena bez DPH: | 13,870 € |
| Cena s DPH | 16,782 € |
| Cena bez DPH: | 31,186 € |
| Cena s DPH | 37,735 € |
| Cena bez DPH: | 149,282 € |
| Cena s DPH | 180,631 € |
| Cena bez DPH: | 41,034 € |
| Cena s DPH | 49,651 € |
| Cena bez DPH: | 90,111 € |
| Cena s DPH | 109,034 € |
| Cena bez DPH: | 67,788 € |
| Cena s DPH | 82,024 € |