







| Kód produktu: | WTRA0BLK |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 441,590 € |
| Cena bez DPH: | 364,951 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 51 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 22,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A0 (841x1189) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 813x1184 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1480 mm |
| Šířka: | 887 mm |
| Hloubka: | 835 mm |
| Formát: | A0 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 364,951 € | 441,590 € | ||
| 5 + | 346,705 € | 419,513 € | ||
| 10 + | 328,460 € | 397,436 € | ||
| 20 + | 313,880 € | 379,794 € |
Venkovní odolný plakátový stojan Windtalker City - černý s dvěma plakátovými klaprámy formátu A0 (841x1189mm), silnými pružinami a plastovými bezpečnostními rohy. Snadné přemisťování prostřednictvím integrovaných koleček na jedná straně, vodou, či pískem plnitelné základny.
Stojan Lze kombinovat s topperem pro logo, nebo zásobníkem na letáky.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití do krytého prostoru.
| Cena bez DPH: | 33,690 € |
| Cena s DPH | 40,765 € |
| Cena bez DPH: | 22,652 € |
| Cena s DPH | 27,409 € |
| Cena bez DPH: | 8,690 € |
| Cena s DPH | 10,515 € |
| Cena bez DPH: | 7,290 € |
| Cena s DPH | 8,821 € |
| Cena bez DPH: | 13,180 € |
| Cena s DPH | 15,947 € |
| Cena bez DPH: | 32,990 € |
| Cena s DPH | 39,918 € |
| Cena bez DPH: | 168,451 € |
| Cena s DPH | 203,826 € |
| Cena bez DPH: | 148,229 € |
| Cena s DPH | 179,357 € |
| Cena bez DPH: | 225,659 € |
| Cena s DPH | 273,047 € |
| Cena bez DPH: | 301,895 € |
| Cena s DPH | 365,292 € |
| Cena bez DPH: | 87,150 € |
| Cena s DPH | 105,451 € |
| Cena bez DPH: | 75,206 € |
| Cena s DPH | 90,999 € |
| Cena bez DPH: | 37,603 € |
| Cena s DPH | 45,500 € |
| Cena bez DPH: | 15,857 € |
| Cena s DPH | 19,187 € |
| Cena bez DPH: | 252,389 € |
| Cena s DPH | 305,390 € |
| Cena bez DPH: | 216,433 € |
| Cena s DPH | 261,884 € |
| Cena bez DPH: | 10,379 € |
| Cena s DPH | 12,558 € |