









| Kód produktu: | SCS6xA4C7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5 639,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 661,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 11 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 6,75 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x615 mm |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 696 mm |
| Šířka: | 741 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4 661,00 Kč | 5 639,81 Kč | ||
| 5 + | 4 428,00 Kč | 5 357,88 Kč | ||
| 10 + | 4 195,00 Kč | 5 075,95 Kč | ||
| 20 + | 4 008,00 Kč | 4 849,68 Kč |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 6xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v barevném provedení Antracit s jemnou strukturou. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 099,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 539,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 954,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 986,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 033,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 784,00 Kč |
| Cena s DPH | 948,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 475,00 Kč |
| Cena s DPH | 574,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 919,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 161,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 381,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 662,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 271,02 Kč |