










| Kód produktu: | WINDPROBA1X2PC |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 6 033,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 986,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 11 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 586x833 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník/Kov/Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1165 mm |
| Šířka: | 720 mm |
| Hloubka: | 530 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4 986,00 Kč | 6 033,06 Kč | ||
| 5 + | 4 736,00 Kč | 5 730,56 Kč | ||
| 10 + | 4 487,00 Kč | 5 429,27 Kč | ||
| 20 + | 4 288,00 Kč | 5 188,48 Kč |
Venkovní stojan Windtalker WindPro s černými rámy pro plakáty formátu A1 (594x841 mm)
Oboustranný venkovní zákaznický poutač. Odolný vůči dešti a povětrnostním vlivům se silou větru do stupně 5 - až 35 km/hod.
Zaklapávací plakátový rám s gumovým těsněním široký 44 mm o hloubce pouhých 33 mm..
Plastová základna na kolečkách. Základnu lze pro zatížení naplnit vodou nebo pískem. Kapacita plnitelné základny: 19 litrů.
Při nízkých teplotách doporučujeme použít pro plnění nemrznoucí kapalinu aby rozpínavý led neprotrhl nádobu.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití, ale jsou vhodné i pro interiéry.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 653,00 Kč |
| Cena s DPH | 790,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 286,00 Kč |
| Cena s DPH | 346,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 116,00 Kč |
| Cena s DPH | 14 660,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 586,00 Kč |
| Cena s DPH | 709,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 380,00 Kč |
| Cena s DPH | 16 189,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 870,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 262,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 802,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 600,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 102,00 Kč |
| Cena s DPH | 123,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 578,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 959,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 835,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 220,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 290,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 610,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 854,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 243,34 Kč |