


| Kód produktu: | M0432 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 180,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 149,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | dočasně nedostupné |
Zboží je již objednáno z výroby na doskladnění | |
| Skladem: | 0 ks |
| Termín dodání: | ihned |
| Hmotnost Netto: | 0,23 kg |
| Rozměr prospektu: | 153x153 mm |
| Specifikace: | od 1 ks |
| Barva: | Čirá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 20 mm |
| Šířka: | 205 mm |
| Hloubka: | 175 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 149,00 Kč | 180,29 Kč | ||
| 30 + | 135,00 Kč | 163,35 Kč | ||
| 50 + | 123,00 Kč | 148,83 Kč | ||
| 100 + | 112,00 Kč | 135,52 Kč |
Plastový mincovník OPTIMA One
Dvojdílný mincovník z vysoce tvrdého akrylu, po stranách zvýšený, aby mince nesklouzávali z mincovníku. 4 protiskluzové pryže zamezující pohybu po desce.
Etiketa se vkládá mezi díly, kde je hermeticky uzavřená.
Mincovníky slouží pro pokládání mincí a bankovek platících zákazníků, jsou vhodné například pro prodejny, recepce, k pokladnám, v restauračních zařízeních, v lékárnách a podobně.
| Cena bez DPH: | 182,00 Kč |
| Cena s DPH | 220,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,00 Kč |
| Cena s DPH | 141,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 188,00 Kč |
| Cena s DPH | 227,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 210,00 Kč |
| Cena s DPH | 254,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 201,00 Kč |
| Cena s DPH | 243,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 236,00 Kč |
| Cena s DPH | 285,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 249,00 Kč |
| Cena s DPH | 301,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 249,00 Kč |
| Cena s DPH | 301,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 686,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 880,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 044,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 683,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 360,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 645,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 039,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 467,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 883,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 142,00 Kč |
| Cena s DPH | 171,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 516,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 254,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 237,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 442,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 584,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 420,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 138,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 376,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 294,96 Kč |