



| Kód produktu: | M0120 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 141,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 567 ks |
| Termín dodání: | ihned |
| Hmotnost Netto: | 0,12 kg |
| Rozměr prospektu: | 155x125 mm |
| Specifikace: | od 1 ks |
| Barva: | Čirá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 15 mm |
| Šířka: | 160 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 117,00 Kč | 141,57 Kč | ||
| 30 + | 106,00 Kč | 128,26 Kč | ||
| 50 + | 97,00 Kč | 117,37 Kč | ||
| 100 + | 88,00 Kč | 106,48 Kč |
Plastový mincovník MINI MAX One
Moderní design je charakteristický pro mincovník MINI MAX, který je vyrobený z vysoce transparentního akrylu. Sestává se ze dvou částí s možností vložit papírovou etiketu. Základna je opatřena protiskluzovými pryžemi. Jednoduchá stavba a nízká váha napomáhají k jeho nízké ceně.
Mincovníky slouží pro pokládání mincí a bankovek platících zákazníků, jsou vhodné například pro prodejny, recepce, k pokladnám, v restauračních zařízeních, v lékárnách a podobně.
| Cena bez DPH: | 149,00 Kč |
| Cena s DPH | 180,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,00 Kč |
| Cena s DPH | 220,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 188,00 Kč |
| Cena s DPH | 227,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 210,00 Kč |
| Cena s DPH | 254,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 201,00 Kč |
| Cena s DPH | 243,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 236,00 Kč |
| Cena s DPH | 285,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 249,00 Kč |
| Cena s DPH | 301,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 226,00 Kč |
| Cena s DPH | 273,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 464,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 771,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 442,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 584,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 898,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 346,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 969,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 172,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 316,00 Kč |
| Cena s DPH | 382,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,00 Kč |
| Cena s DPH | 250,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 755,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 290,00 Kč |
| Cena s DPH | 350,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 066,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 499,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 818,00 Kč |
| Cena s DPH | 989,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 420,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 138,20 Kč |