



| Kód produktu: | M0120 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5,812 € |
| Cena bez DPH: | 4,803 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 567 ks |
| Termín dodání: | ihned |
| Hmotnost Netto: | 0,12 kg |
| Rozměr prospektu: | 155x125 mm |
| Specifikace: | od 1 ks |
| Barva: | Čirá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 15 mm |
| Šířka: | 160 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4,803 € | 5,812 € | ||
| 30 + | 4,351 € | 5,265 € | ||
| 50 + | 3,982 € | 4,818 € | ||
| 100 + | 3,612 € | 4,371 € |
Plastový mincovník MINI MAX One
Moderní design je charakteristický pro mincovník MINI MAX, který je vyrobený z vysoce transparentního akrylu. Sestává se ze dvou částí s možností vložit papírovou etiketu. Základna je opatřena protiskluzovými pryžemi. Jednoduchá stavba a nízká váha napomáhají k jeho nízké ceně.
Mincovníky slouží pro pokládání mincí a bankovek platících zákazníků, jsou vhodné například pro prodejny, recepce, k pokladnám, v restauračních zařízeních, v lékárnách a podobně.
| Cena bez DPH: | 6,117 € |
| Cena s DPH | 7,401 € |
| Cena bez DPH: | 7,471 € |
| Cena s DPH | 9,040 € |
| Cena bez DPH: | 7,718 € |
| Cena s DPH | 9,338 € |
| Cena bez DPH: | 8,621 € |
| Cena s DPH | 10,431 € |
| Cena bez DPH: | 8,251 € |
| Cena s DPH | 9,984 € |
| Cena bez DPH: | 9,688 € |
| Cena s DPH | 11,722 € |
| Cena bez DPH: | 10,222 € |
| Cena s DPH | 12,368 € |
| Cena bez DPH: | 130,337 € |
| Cena s DPH | 157,707 € |
| Cena bez DPH: | 76,683 € |
| Cena s DPH | 92,787 € |
| Cena bez DPH: | 181,732 € |
| Cena s DPH | 219,896 € |
| Cena bez DPH: | 124,589 € |
| Cena s DPH | 150,753 € |
| Cena bez DPH: | 41,995 € |
| Cena s DPH | 50,814 € |
| Cena bez DPH: | 66,297 € |
| Cena s DPH | 80,220 € |
| Cena bez DPH: | 33,580 € |
| Cena s DPH | 40,631 € |
| Cena bez DPH: | 8,621 € |
| Cena s DPH | 10,431 € |
| Cena bez DPH: | 22,085 € |
| Cena s DPH | 26,723 € |
| Cena bez DPH: | 90,107 € |
| Cena s DPH | 109,029 € |
| Cena bez DPH: | 9,278 € |
| Cena s DPH | 11,226 € |
| Cena bez DPH: | 7,471 € |
| Cena s DPH | 9,040 € |