


| Kód produktu: | M0432 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 7,424 € |
| Cena bez DPH: | 6,135 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | dočasně nedostupné |
Zboží je již objednáno z výroby na doskladnění | |
| Skladem: | 0 ks |
| Termín dodání: | ihned |
| Hmotnost Netto: | 0,23 kg |
| Rozměr prospektu: | 153x153 mm |
| Specifikace: | od 1 ks |
| Barva: | Čirá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 20 mm |
| Šířka: | 205 mm |
| Hloubka: | 175 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 6,135 € | 7,424 € | ||
| 30 + | 5,559 € | 6,726 € | ||
| 50 + | 5,065 € | 6,128 € | ||
| 100 + | 4,612 € | 5,580 € |
Plastový mincovník OPTIMA One
Dvojdílný mincovník z vysoce tvrdého akrylu, po stranách zvýšený, aby mince nesklouzávali z mincovníku. 4 protiskluzové pryže zamezující pohybu po desce.
Etiketa se vkládá mezi díly, kde je hermeticky uzavřená.
Mincovníky slouží pro pokládání mincí a bankovek platících zákazníků, jsou vhodné například pro prodejny, recepce, k pokladnám, v restauračních zařízeních, v lékárnách a podobně.
| Cena bez DPH: | 7,494 € |
| Cena s DPH | 9,068 € |
| Cena bez DPH: | 4,818 € |
| Cena s DPH | 5,830 € |
| Cena bez DPH: | 7,741 € |
| Cena s DPH | 9,367 € |
| Cena bez DPH: | 8,647 € |
| Cena s DPH | 10,463 € |
| Cena bez DPH: | 8,277 € |
| Cena s DPH | 10,015 € |
| Cena bez DPH: | 9,718 € |
| Cena s DPH | 11,759 € |
| Cena bez DPH: | 10,253 € |
| Cena s DPH | 12,406 € |
| Cena bez DPH: | 49,331 € |
| Cena s DPH | 59,690 € |
| Cena bez DPH: | 103,850 € |
| Cena s DPH | 125,659 € |
| Cena bez DPH: | 180,194 € |
| Cena s DPH | 218,034 € |
| Cena bez DPH: | 226,024 € |
| Cena s DPH | 273,489 € |
| Cena bez DPH: | 4,530 € |
| Cena s DPH | 5,481 € |
| Cena bez DPH: | 144,781 € |
| Cena s DPH | 175,185 € |
| Cena bez DPH: | 105,085 € |
| Cena s DPH | 127,153 € |
| Cena bez DPH: | 286,185 € |
| Cena s DPH | 346,284 € |
| Cena bez DPH: | 50,319 € |
| Cena s DPH | 60,886 € |
| Cena bez DPH: | 3,830 € |
| Cena s DPH | 4,634 € |
| Cena bez DPH: | 149,887 € |
| Cena s DPH | 181,363 € |
| Cena bez DPH: | 8,524 € |
| Cena s DPH | 10,314 € |