




| Kód produktu: | UTBP0S1085 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 098,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 908,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 30 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,63 kg |
| Specifikace: | rozměr vhozu 124x4,9 mm |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 445 mm |
| Šířka: | 215 mm |
| Hloubka: | 216 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 908,00 Kč | 1 098,68 Kč | ||
| 10 + | 774,00 Kč | 936,54 Kč | ||
| 20 + | 734,00 Kč | 888,14 Kč | ||
| 50 + | 701,00 Kč | 848,21 Kč |
Puzzle Losovací box, nebo box na vizitky, losovací kupóny, příspěvky, veřejné sbírky a podobně
Krychlový, skládací uzamykatelný box v čirém provedení. K dispozici ve dvou velikostech a dalších dvou variántách s přídavným prostorem pro informaci.
Box slouží ke shromažďování jak peněžních sbírek, tak i jiných akčních lístečků.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 4 606,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 573,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 75,20 Kč |
| Cena s DPH | 90,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 990,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 827,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 840,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,00 Kč |
| Cena s DPH | 67,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 841,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,00 Kč |
| Cena s DPH | 209,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 066,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 499,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 181,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 639,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 348,00 Kč |
| Cena s DPH | 421,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 332,00 Kč |
| Cena s DPH | 401,72 Kč |