


| Kód produktu: | SMCSS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 917,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 585,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 270 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,9 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 600 mm |
| Průměr: | 250 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 5 096,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 166,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 227,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 904,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 073,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 298,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 588,00 Kč |
| Cena s DPH | 711,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 263,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 998,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 252,00 Kč |
| Cena s DPH | 304,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 399,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 851,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 029,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 959,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 741,00 Kč |
| Cena s DPH | 896,61 Kč |
| Cena bez DPH: | 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 381,15 Kč |