


| Kód produktu: | SMCSS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 78,697 € |
| Cena bez DPH: | 65,039 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 266 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,9 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 600 mm |
| Průměr: | 250 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 82,807 € |
| Cena s DPH | 100,196 € |
| Cena bez DPH: | 19,819 € |
| Cena s DPH | 23,982 € |
| Cena bez DPH: | 713,870 € |
| Cena s DPH | 863,782 € |
| Cena bez DPH: | 10,341 € |
| Cena s DPH | 12,512 € |
| Cena bez DPH: | 30,160 € |
| Cena s DPH | 36,494 € |
| Cena bez DPH: | 44,030 € |
| Cena s DPH | 53,276 € |
| Cena bez DPH: | 66,475 € |
| Cena s DPH | 80,435 € |
| Cena bez DPH: | 54,288 € |
| Cena s DPH | 65,689 € |
| Cena bez DPH: | 410,053 € |
| Cena s DPH | 496,165 € |
| Cena bez DPH: | 13,623 € |
| Cena s DPH | 16,484 € |
| Cena bez DPH: | 33,238 € |
| Cena s DPH | 40,217 € |
| Cena bez DPH: | 148,625 € |
| Cena s DPH | 179,837 € |