










| Kód produktu: | WINDPROBA1X2PC |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 247,663 € |
| Cena bez DPH: | 204,680 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 11 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 586x833 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník/Kov/Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1165 mm |
| Šířka: | 720 mm |
| Hloubka: | 530 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 204,680 € | 247,663 € | ||
| 5 + | 194,417 € | 235,245 € | ||
| 10 + | 184,195 € | 222,876 € | ||
| 20 + | 176,026 € | 212,992 € |
Venkovní stojan Windtalker WindPro s černými rámy pro plakáty formátu A1 (594x841 mm)
Oboustranný venkovní zákaznický poutač. Odolný vůči dešti a povětrnostním vlivům se silou větru do stupně 5 - až 35 km/hod.
Zaklapávací plakátový rám s gumovým těsněním široký 44 mm o hloubce pouhých 33 mm..
Plastová základna na kolečkách. Základnu lze pro zatížení naplnit vodou nebo pískem. Kapacita plnitelné základny: 19 litrů.
Při nízkých teplotách doporučujeme použít pro plnění nemrznoucí kapalinu aby rozpínavý led neprotrhl nádobu.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití, ale jsou vhodné i pro interiéry.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 26,806 € |
| Cena s DPH | 32,436 € |
| Cena bez DPH: | 11,741 € |
| Cena s DPH | 14,206 € |
| Cena bez DPH: | 115,435 € |
| Cena s DPH | 139,677 € |
| Cena bez DPH: | 72,989 € |
| Cena s DPH | 88,316 € |
| Cena bez DPH: | 236,125 € |
| Cena s DPH | 285,711 € |
| Cena bez DPH: | 6,363 € |
| Cena s DPH | 7,699 € |
| Cena bez DPH: | 30,870 € |
| Cena s DPH | 37,353 € |
| Cena bez DPH: | 30,172 € |
| Cena s DPH | 36,509 € |
| Cena bez DPH: | 8,498 € |
| Cena s DPH | 10,282 € |
| Cena bez DPH: | 44,048 € |
| Cena s DPH | 53,298 € |
| Cena bez DPH: | 10,345 € |
| Cena s DPH | 12,517 € |
| Cena bez DPH: | 130,624 € |
| Cena s DPH | 158,055 € |
| Cena bez DPH: | 115,435 € |
| Cena s DPH | 139,677 € |
| Cena bez DPH: | 13,629 € |
| Cena s DPH | 16,491 € |