






| Kód produktu: | 499301 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 381,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 315,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,075 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 323 mm |
| Šířka: | 236 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | na hladké povrchy |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | Samolepící |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 272,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 828,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 631,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 013,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 645,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 200,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 662,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 989,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 406,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 313,00 Kč |
| Cena s DPH | 378,73 Kč |