| Kód produktu: | 1712003058 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 1 032,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 853,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 let |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,4 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Anthracit |
| Výška: | 332 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 322 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Počet zásuvek: | 5 ks |
| Formát: | A4, C4 |
| Cena bez DPH: | 1 633,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 975,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 778,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 151,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 482,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 038,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 465,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 688,00 Kč |
| Cena s DPH | 832,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 381,00 Kč |
| Cena s DPH | 461,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 606,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 573,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 576,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 906,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 072,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 927,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 835,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 220,35 Kč |