







| Kód produktu: | UDMB1B05A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 898,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 569,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 3 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 192x279 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1000 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 250 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 569,00 Kč | 1 898,49 Kč | ||
| 5 + | 1 490,00 Kč | 1 802,90 Kč | ||
| 10 + | 1 412,00 Kč | 1 708,52 Kč | ||
| 20 + | 1 349,00 Kč | 1 632,29 Kč |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A4 s ostrým rohem - Černý
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s
oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 6 369,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 706,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 972,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 016,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 351,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 314,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 840,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 17 397,00 Kč |
| Cena s DPH | 21 050,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 566,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 944,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 090,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 158,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 947,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 565,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 778,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 151,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 112,38 Kč |