







| Kód produktu: | UDMB1B05A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 78,063 € |
| Cena bez DPH: | 64,515 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 3 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 192x279 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1000 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 250 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 64,515 € | 78,063 € | ||
| 5 + | 61,266 € | 74,132 € | ||
| 10 + | 58,059 € | 70,252 € | ||
| 20 + | 55,469 € | 67,117 € |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A4 s ostrým rohem - Černý
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s
oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 107,113 € |
| Cena s DPH | 129,607 € |
| Cena bez DPH: | 34,992 € |
| Cena s DPH | 42,340 € |
| Cena bez DPH: | 4,071 € |
| Cena s DPH | 4,926 € |
| Cena bez DPH: | 11,308 € |
| Cena s DPH | 13,682 € |
| Cena bez DPH: | 327,138 € |
| Cena s DPH | 395,837 € |
| Cena bez DPH: | 148,232 € |
| Cena s DPH | 179,361 € |
| Cena bez DPH: | 109,375 € |
| Cena s DPH | 132,344 € |
| Cena bez DPH: | 232,442 € |
| Cena s DPH | 281,255 € |
| Cena bez DPH: | 161,595 € |
| Cena s DPH | 195,530 € |
| Cena bez DPH: | 140,666 € |
| Cena s DPH | 170,206 € |
| Cena bez DPH: | 168,174 € |
| Cena s DPH | 203,491 € |
| Cena bez DPH: | 273,808 € |
| Cena s DPH | 331,307 € |