







| Kód produktu: | UDMB1B05A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 898,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 569,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 3 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 192x279 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1000 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 250 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 569,00 Kč | 1 898,49 Kč | ||
| 5 + | 1 490,00 Kč | 1 802,90 Kč | ||
| 10 + | 1 412,00 Kč | 1 708,52 Kč | ||
| 20 + | 1 349,00 Kč | 1 632,29 Kč |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A4 s ostrým rohem - Černý
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s
oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 1 157,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 399,97 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 328,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 606,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 954,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 050,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 900,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 742,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 527,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 027,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 242,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 570,00 Kč |
| Cena s DPH | 689,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 993,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 411,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 947,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 565,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 27 927,00 Kč |
| Cena s DPH | 33 791,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 478,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 661,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 639,81 Kč |