











| Kód produktu: | SCT21xA4PHC7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 16 977,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 14 031,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 34,2 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1558x940 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 1067 mm |
| Šířka: | 1685 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 21x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 14 031,00 Kč | 16 977,51 Kč | ||
| 5 + | 13 329,00 Kč | 16 128,09 Kč | ||
| 10 + | 12 628,00 Kč | 15 279,88 Kč | ||
| 20 + | 12 066,00 Kč | 14 599,86 Kč |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 21xA4 - Antracit
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě Antracit s jemnou strukturou určena na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou vybaveny písty pro jednoduché otvírání, osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 9 107,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 019,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 162,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 390,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 891,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 784,00 Kč |
| Cena s DPH | 948,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 381,00 Kč |
| Cena s DPH | 461,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 164,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 408,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 858,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 458,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 023,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 237,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 482,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 22 804,00 Kč |
| Cena s DPH | 27 592,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 735,00 Kč |
| Cena s DPH | 889,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 569,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 898,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 015,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 648,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 585,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 917,85 Kč |