











| Kód produktu: | SCT21xA4PHC7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 696,656 € |
| Cena bez DPH: | 575,749 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 34,2 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1558x940 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 1067 mm |
| Šířka: | 1685 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 21x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 575,749 € | 696,656 € | ||
| 5 + | 546,943 € | 661,801 € | ||
| 10 + | 518,178 € | 626,995 € | ||
| 20 + | 495,117 € | 599,092 € |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 21xA4 - Antracit
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě Antracit s jemnou strukturou určena na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou vybaveny písty pro jednoduché otvírání, osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 373,697 € |
| Cena s DPH | 452,174 € |
| Cena bez DPH: | 378,539 € |
| Cena s DPH | 458,032 € |
| Cena bez DPH: | 27,534 € |
| Cena s DPH | 33,316 € |
| Cena bez DPH: | 309,110 € |
| Cena s DPH | 374,023 € |
| Cena bez DPH: | 66,270 € |
| Cena s DPH | 80,187 € |
| Cena bez DPH: | 81,781 € |
| Cena s DPH | 98,955 € |
| Cena bez DPH: | 153,549 € |
| Cena s DPH | 185,795 € |
| Cena bez DPH: | 156,011 € |
| Cena s DPH | 188,774 € |
| Cena bez DPH: | 71,235 € |
| Cena s DPH | 86,195 € |
| Cena bez DPH: | 273,246 € |
| Cena s DPH | 330,627 € |
| Cena bez DPH: | 34,715 € |
| Cena s DPH | 42,005 € |
| Cena bez DPH: | 12,926 € |
| Cena s DPH | 15,640 € |
| Cena bez DPH: | 15,798 € |
| Cena s DPH | 19,116 € |
| Cena bez DPH: | 64,711 € |
| Cena s DPH | 78,300 € |