





| Kód produktu: | PMPCHNATUR-L |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 625,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 343,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,5 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 530x800 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | MDF |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 1140 mm |
| Šířka: | 610 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 343,00 Kč | 1 625,03 Kč | ||
| 5 + | 1 276,00 Kč | 1 543,96 Kč | ||
| 10 + | 1 209,00 Kč | 1 462,89 Kč | ||
| 20 + | 1 155,00 Kč | 1 397,55 Kč |
Dřevěný poutač s křídovou tabulí 610x1180 mm - Přírodní
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní MDF, křídovými fixy popisovatelnou, černou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory do zákrytu, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska. Při nepříznivém počasí je třeba stojany schovat, nejsou chráněny proti déšťi a sněhu. Vzhledem k lehké váze je větší poryv větru shodí. Přímo pro venkovní užití do deště i větru doporučujeme spíše koupit jiný k tomu určený dřevěný poutač z naší nabídky.
| Cena bez DPH: | 338,00 Kč |
| Cena s DPH | 408,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 657,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 712,00 Kč |
| Cena s DPH | 861,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 154,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 816,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 737,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 101,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 000,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 210,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 657,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 626,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 967,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 403,00 Kč |
| Cena s DPH | 487,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 925,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 329,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 487,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 639,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 051,62 Kč |