





| Kód produktu: | CAPOA4R25D |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 158,238 € |
| Cena bez DPH: | 130,776 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 60 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,15 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 190x277 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1404 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 130,776 € | 158,238 € | ||
| 5 + | 124,210 € | 150,294 € | ||
| 10 + | 117,686 € | 142,400 € | ||
| 20 + | 112,474 € | 136,094 € |
Oboustranný informační stojan menuboard na noze s klaprámem A4 - Oblý roh - Stříbrný
Volně stojící informační Menu stojan, s nastavitelnou orientací rámu. Rám s profilem 25mm může být upevněn na noze vodorovně či horizontálně.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, k navigaci po výstavách, kongresová centra, hotely a pod.
| Cena bez DPH: | 224,456 € |
| Cena s DPH | 271,592 € |
| Cena bez DPH: | 141,444 € |
| Cena s DPH | 171,148 € |
| Cena bez DPH: | 130,283 € |
| Cena s DPH | 157,643 € |
| Cena bez DPH: | 58,515 € |
| Cena s DPH | 70,803 € |
| Cena bez DPH: | 314,403 € |
| Cena s DPH | 380,428 € |
| Cena bez DPH: | 129,996 € |
| Cena s DPH | 157,295 € |
| Cena bez DPH: | 363,603 € |
| Cena s DPH | 439,959 € |
| Cena bez DPH: | 93,886 € |
| Cena s DPH | 113,602 € |
| Cena bez DPH: | 163,562 € |
| Cena s DPH | 197,910 € |
| Cena bez DPH: | 90,439 € |
| Cena s DPH | 109,431 € |
| Cena bez DPH: | 368,445 € |
| Cena s DPH | 445,818 € |
| Cena bez DPH: | 194,419 € |
| Cena s DPH | 235,247 € |