







| Kód produktu: | PMPINFOMNA3SL |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 409,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 991,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 4,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1190-1260 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 991,00 Kč | 2 409,11 Kč | ||
| 5 + | 1 891,00 Kč | 2 288,11 Kč | ||
| 10 + | 1 792,00 Kč | 2 168,32 Kč | ||
| 20 + | 1 712,00 Kč | 2 071,52 Kč |
Stojan Premium Menuboard s rámem A3 s ostrým rohem - Stříbrný
Stabilní elegantní informační stojan, jehož základna je vyrobena z oceli.
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A3 a A2, s ostrým, v barvách černá a stříbrná.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních hal apod.
| Cena bez DPH: | 994,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 202,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 233,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 491,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 128,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 414,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 835,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 220,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 17 397,00 Kč |
| Cena s DPH | 21 050,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 096,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 166,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 755,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 332,00 Kč |
| Cena s DPH | 401,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 882,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 117,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 928,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 332,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 19 618,00 Kč |
| Cena s DPH | 23 737,78 Kč |