







| Kód produktu: | PMPINFOMNA3SL |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 99,059 € |
| Cena bez DPH: | 81,867 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 4,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1190-1260 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 81,867 € | 99,059 € | ||
| 5 + | 77,755 € | 94,083 € | ||
| 10 + | 73,684 € | 89,158 € | ||
| 20 + | 70,395 € | 85,178 € |
Stojan Premium Menuboard s rámem A3 s ostrým rohem - Stříbrný
Stabilní elegantní informační stojan, jehož základna je vyrobena z oceli.
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A3 a A2, s ostrým, v barvách černá a stříbrná.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních hal apod.
| Cena bez DPH: | 13,898 € |
| Cena s DPH | 16,817 € |
| Cena bez DPH: | 224,918 € |
| Cena s DPH | 272,150 € |
| Cena bez DPH: | 7,484 € |
| Cena s DPH | 9,055 € |
| Cena bez DPH: | 74,507 € |
| Cena s DPH | 90,153 € |
| Cena bez DPH: | 534,663 € |
| Cena s DPH | 646,942 € |
| Cena bez DPH: | 243,380 € |
| Cena s DPH | 294,490 € |
| Cena bez DPH: | 308,224 € |
| Cena s DPH | 372,951 € |
| Cena bez DPH: | 59,293 € |
| Cena s DPH | 71,744 € |
| Cena bez DPH: | 269,901 € |
| Cena s DPH | 326,581 € |
| Cena bez DPH: | 4,194 € |
| Cena s DPH | 5,075 € |
| Cena bez DPH: | 98,273 € |
| Cena s DPH | 118,910 € |
| Cena bez DPH: | 34,786 € |
| Cena s DPH | 42,091 € |