








| Kód produktu: | SCSLG6xA4C7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5 956,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 923,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 8,74 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x615 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 641 mm |
| Šířka: | 686 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| Typ dveří: | Posuvné |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4 923,00 Kč | 5 956,83 Kč | ||
| 5 + | 4 677,00 Kč | 5 659,17 Kč | ||
| 10 + | 4 431,00 Kč | 5 361,51 Kč | ||
| 20 + | 4 234,00 Kč | 5 123,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 348,00 Kč |
| Cena s DPH | 421,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 997,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 836,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 588,00 Kč |
| Cena s DPH | 711,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 688,00 Kč |
| Cena s DPH | 832,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 972,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 016,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 090,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 158,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 932,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 387,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 590,00 Kč |
| Cena s DPH | 713,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 537,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 859,77 Kč |