









| Kód produktu: | UAMB0P0GA3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 427,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 006,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 4,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 293x416 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1115 mm |
| Šířka: | 325 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 006,00 Kč | 2 427,26 Kč | ||
| 5 + | 1 906,00 Kč | 2 306,26 Kč | ||
| 10 + | 1 806,00 Kč | 2 185,26 Kč | ||
| 20 + | 1 726,00 Kč | 2 088,46 Kč |
Zakřivený stojan Arc Menuboard s rámem na plakát A3 - Stříbrný
Antireflexní magnetická plakátová kapsa udrží plakát na místě a umožňuje
uživatelům rychle měniz vložené prospekty, aniž by museli používat nějaké
nářadí.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3 v barevných variacích stříbrná a černá.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních prostor apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 568,00 Kč |
| Cena s DPH | 687,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 922,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 325,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 303,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 660,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 218,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 840,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 19 618,00 Kč |
| Cena s DPH | 23 737,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 928,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 332,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 366,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 652,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 875,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |