













| Kód produktu: | UMBTD20NA3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,42 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 261x384 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 941-1528 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 943,00 Kč | 2 351,03 Kč | ||
| 5 + | 1 845,00 Kč | 2 232,45 Kč | ||
| 10 + | 1 748,00 Kč | 2 115,08 Kč | ||
| 20 + | 1 671,00 Kč | 2 021,91 Kč |
Teleskopický Oboustranný Menuboard Slide-in Frame se stavitelnou výškou a Slide-in rámem A3
Uchycení rámu dovoluje natočení rámečku do horizontální, nebo vertikální polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3 ve stříbrné, nebo černé
variantě.
Varianta Slide in rámečku znamená že se prospekt do rámečku jen zasouvá, není potřeba cokoliv rozdělávat.
Celková výška s rámem na šířku: minimálně 941 mm maximálně 1405 mm
Celková výška s rámem na výšku: minimálně 1064 mm maximálně 1528 mm
Průměr základny: 305 mm
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, cestovních agentur, do hotelových, bankovních, či restauračních hal apod.
Videoprezentace produktu ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=gs2uLGV6_Ko
| Cena bez DPH: | 8 136,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 844,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 928,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 332,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 664,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 223,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 721,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 209,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 099,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 539,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 624,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 385,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 426,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 725,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 605,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 152,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 405,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 910,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 435,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 946,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 447,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 170,87 Kč |