













| Kód produktu: | UMBTD20NA3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 96,552 € |
| Cena bez DPH: | 79,795 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,42 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 261x384 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 941-1528 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 79,795 € | 96,552 € | ||
| 5 + | 75,770 € | 91,682 € | ||
| 10 + | 71,786 € | 86,862 € | ||
| 20 + | 68,624 € | 83,035 € |
Teleskopický Oboustranný Menuboard Slide-in Frame se stavitelnou výškou a Slide-in rámem A3
Uchycení rámu dovoluje natočení rámečku do horizontální, nebo vertikální polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3 ve stříbrné, nebo černé
variantě.
Varianta Slide in rámečku znamená že se prospekt do rámečku jen zasouvá, není potřeba cokoliv rozdělávat.
Celková výška s rámem na šířku: minimálně 941 mm maximálně 1405 mm
Celková výška s rámem na výšku: minimálně 1064 mm maximálně 1528 mm
Průměr základny: 305 mm
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, cestovních agentur, do hotelových, bankovních, či restauračních hal apod.
Videoprezentace produktu ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=gs2uLGV6_Ko
| Cena bez DPH: | 148,830 € |
| Cena s DPH | 180,084 € |
| Cena bez DPH: | 74,415 € |
| Cena s DPH | 90,042 € |
| Cena bez DPH: | 58,563 € |
| Cena s DPH | 70,861 € |
| Cena bez DPH: | 368,747 € |
| Cena s DPH | 446,184 € |
| Cena bez DPH: | 109,240 € |
| Cena s DPH | 132,181 € |
| Cena bez DPH: | 163,696 € |
| Cena s DPH | 198,072 € |
| Cena bez DPH: | 74,990 € |
| Cena s DPH | 90,738 € |
| Cena bez DPH: | 130,103 € |
| Cena s DPH | 157,424 € |
| Cena bez DPH: | 71,294 € |
| Cena s DPH | 86,265 € |
| Cena bez DPH: | 314,661 € |
| Cena s DPH | 380,740 € |
| Cena bez DPH: | 64,435 € |
| Cena s DPH | 77,967 € |
| Cena bez DPH: | 64,928 € |
| Cena s DPH | 78,563 € |