









| Kód produktu: | UAMB0P0GA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 209,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 826,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 4 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 206x293 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1090 mm |
| Šířka: | 295 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 826,00 Kč | 2 209,46 Kč | ||
| 5 + | 1 735,00 Kč | 2 099,35 Kč | ||
| 10 + | 1 643,00 Kč | 1 988,03 Kč | ||
| 20 + | 1 570,00 Kč | 1 899,70 Kč |
Zakřivený stojan Arc Menuboard s rámem na plakát A4 - Stříbrný
Antireflexní magnetická plakátová kapsa udrží plakát na místě a umožňuje
uživatelům rychle měniz vložené prospekty, aniž by museli používat nějaké
nářadí.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3 v barevných variacích stříbrná a černá.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních prostor apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 568,00 Kč |
| Cena s DPH | 687,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 168,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 833,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 858,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 248,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 979,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 864,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 662,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 271,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 628,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 969,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 991,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 439,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 581,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 841,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 447,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 170,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 21 509,00 Kč |
| Cena s DPH | 26 025,89 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 358,14 Kč |