









| Kód produktu: | UAMB0P0GA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 90,999 € |
| Cena bez DPH: | 75,206 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 4 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 206x293 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1090 mm |
| Šířka: | 295 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 75,206 € | 90,999 € | ||
| 5 + | 71,458 € | 86,464 € | ||
| 10 + | 67,669 € | 81,879 € | ||
| 20 + | 64,662 € | 78,241 € |
Zakřivený stojan Arc Menuboard s rámem na plakát A4 - Stříbrný
Antireflexní magnetická plakátová kapsa udrží plakát na místě a umožňuje
uživatelům rychle měniz vložené prospekty, aniž by museli používat nějaké
nářadí.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3 v barevných variacích stříbrná a černá.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních prostor apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 23,394 € |
| Cena s DPH | 28,306 € |
| Cena bez DPH: | 64,621 € |
| Cena s DPH | 78,192 € |
| Cena bez DPH: | 215,074 € |
| Cena s DPH | 260,240 € |
| Cena bez DPH: | 80,025 € |
| Cena s DPH | 96,830 € |
| Cena bez DPH: | 131,260 € |
| Cena s DPH | 158,825 € |
| Cena bez DPH: | 109,720 € |
| Cena s DPH | 132,761 € |
| Cena bez DPH: | 75,206 € |
| Cena s DPH | 90,999 € |
| Cena bez DPH: | 79,160 € |
| Cena s DPH | 95,783 € |
| Cena bez DPH: | 58,731 € |
| Cena s DPH | 71,065 € |
| Cena bez DPH: | 62,644 € |
| Cena s DPH | 75,799 € |
| Cena bez DPH: | 76,524 € |
| Cena s DPH | 92,594 € |
| Cena bez DPH: | 66,516 € |
| Cena s DPH | 80,484 € |
| Cena bez DPH: | 107,290 € |
| Cena s DPH | 129,821 € |