










| Kód produktu: | UDMB1000A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 735,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 087,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,55 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1500 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Hloubka: | 300 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 087,00 Kč | 3 735,27 Kč | ||
| 5 + | 2 932,00 Kč | 3 547,72 Kč | ||
| 10 + | 2 778,00 Kč | 3 361,38 Kč | ||
| 20 + | 2 654,00 Kč | 3 211,34 Kč |
Stojan s dekorativní základnou Adjustable Menuboard s rámem A3 s oblým rohem
• Nastavitelný menuboard. Posouváním rámu v drážce lze jednoduše nastavit výšku umístění rámu
• Dekorativní základna poskytuje elegantní vzhled
• Na nohu stojanu lze přiobjednat kapsy na prospekty
• V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s oblým, nebo ostrým rohem rámečku
• Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu na https://www.youtube.com/watch?v=VJB1s6urpXI
| Cena bez DPH: | 262,00 Kč |
| Cena s DPH | 317,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 928,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 122,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 823,00 Kč |
| Cena s DPH | 995,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 799,00 Kč |
| Cena s DPH | 966,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 796,00 Kč |
| Cena s DPH | 963,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 954,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 330,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 869,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 405,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 910,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 442,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 584,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 496,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 810,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 736,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 100,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 099,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 539,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 840,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 581,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 913,01 Kč |