










| Kód produktu: | UDMB1000A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 153,368 € |
| Cena bez DPH: | 126,750 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,55 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1500 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Hloubka: | 300 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 126,750 € | 153,368 € | ||
| 5 + | 120,386 € | 145,667 € | ||
| 10 + | 114,063 € | 138,016 € | ||
| 20 + | 108,971 € | 131,855 € |
Stojan s dekorativní základnou Adjustable Menuboard s rámem A3 s oblým rohem
• Nastavitelný menuboard. Posouváním rámu v drážce lze jednoduše nastavit výšku umístění rámu
• Dekorativní základna poskytuje elegantní vzhled
• Na nohu stojanu lze přiobjednat kapsy na prospekty
• V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s oblým, nebo ostrým rohem rámečku
• Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu na https://www.youtube.com/watch?v=VJB1s6urpXI
| Cena bez DPH: | 10,758 € |
| Cena s DPH | 13,017 € |
| Cena bez DPH: | 38,103 € |
| Cena s DPH | 46,105 € |
| Cena bez DPH: | 33,792 € |
| Cena s DPH | 40,888 € |
| Cena bez DPH: | 32,806 € |
| Cena s DPH | 39,696 € |
| Cena bez DPH: | 32,683 € |
| Cena s DPH | 39,547 € |
| Cena bez DPH: | 90,495 € |
| Cena s DPH | 109,499 € |
| Cena bez DPH: | 74,400 € |
| Cena s DPH | 90,023 € |
| Cena bez DPH: | 74,974 € |
| Cena s DPH | 90,719 € |
| Cena bez DPH: | 163,662 € |
| Cena s DPH | 198,032 € |
| Cena bez DPH: | 314,597 € |
| Cena s DPH | 380,662 € |
| Cena bez DPH: | 78,916 € |
| Cena s DPH | 95,488 € |
| Cena bez DPH: | 81,749 € |
| Cena s DPH | 98,916 € |
| Cena bez DPH: | 62,451 € |
| Cena s DPH | 75,566 € |
| Cena bez DPH: | 109,382 € |
| Cena s DPH | 132,352 € |
| Cena bez DPH: | 98,132 € |
| Cena s DPH | 118,739 € |
| Cena bez DPH: | 300,965 € |
| Cena s DPH | 364,168 € |
| Cena bez DPH: | 130,076 € |
| Cena s DPH | 157,392 € |