







| Kód produktu: | UDMB1N05A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 307,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 907,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 20 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1200 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 907,00 Kč | 2 307,47 Kč | ||
| 5 + | 1 812,00 Kč | 2 192,52 Kč | ||
| 10 + | 1 717,00 Kč | 2 077,57 Kč | ||
| 20 + | 1 640,00 Kč | 1 984,40 Kč |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A3 s ostrým rohem - Stříbrný
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s
oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 3 421,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 139,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 192,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 922,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 325,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 605,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 362,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 840,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 991,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 409,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 664,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 223,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 979,00 Kč |
| Cena s DPH | 10 864,59 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 986,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 823,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 318,62 Kč |